Nájdete nás na telegram odysee

Globálna zmluva WHO

Bez väčšieho záujmu mienkotvorných médií prebiehajú intenzívne prípravy globalizačnej zmluvy WHO. Prvé zasadanie prebehlo v marci 2022 (nedopadlo podľa predstáv), ďalšie bude v auguste 2022! Keď sa spätne pozrieme na euroústavu, tá stroskotala na referendách v Holandsku a Francúzsku. Európski federalisti nezaháľali a vypracovali Lisabonskú zmluvu (klon euroústavy), ktorá bola bez možnosti národných referend schválená. Ohľadom tejto zmluvy žiadne referendá nečakajme, rozhodnú fundovaní odborníci, napr. „čo povie farmafirma vykonáme“. Mnohí odborníci z oblasti zdravia, ale aj právnici majú pred touto globálnou zmluvou opodstatnené obavy.

V roku 2020 predstavovalo financovanie WHO: 80% súkromný sektor (najvýznamnejší prispievateľ Bill Gates), 20% financií pochádzalo od členských štátov. Od kontroverznej pandémie prasacej chrípky sa nad organizáciou vznáša veľký otáznik, do akej miery môžu farmaceutickí giganti ovplyvniť rozhodnutia WHO.

Hypoteticky, ak by aj mal súkromný sektor vplyv na rozhodnutia WHO, ich riešenia krízových situácií majú zatiaľ len odporúčací charakter, to či budú jednotlivé štáty tieto odporúčania slepo nasledovať alebo sa rozhodnú riešiť situáciu na základe vlastných rozhodnutí, napr. odlišný prístup Švédska počas pandémie, alebo počas prasacej chrípky odmietavý postoj poľskej ministerky zdravotníctva Ewi Kopacz na nákup vakcín, za ktoré neniesli farmafirmy zodpovednosť. Po schválení tejto globálnej zmluvy by WHO defakto získala právomoc prevziať kontrolu nad systémami zdravotnej starostlivosti členských štátov, kedykoľvek to bude považovať za potrebné. Na fotke riaditeľ WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus s „manuálom“ na prevenciu proti nasledujúcej pandémii od sponzora WHO Bill Gatesa.

Leslyn Lewis, členka kanadského parlamentu a právnička s medzinárodnými skúsenosťami varovala, že zmluva by umožnila WHO jednostranne určiť, čo predstavuje pandémiu a vyhlásiť, kedy k pandémii dôjde, aké lieky alebo vakcíny a sa budú používať a podobne. Podľa navrhovaného plánu WHO sa pandémie nemusia obmedzovať len na infekčné choroby.

WHO poskytla pred prvým kolom verejného vypočutia, v tichosti krátky priestor na pripomienky k zmluve, organizácia sa nepýtala ľudí či súhlasia s touto globálnou zmluvou (schváliť ju chcú do konca roka 2024), len to, čo by mala obsahovať.

V rámci tohto plánu WHO uzatvorila zmluvu s nemeckou dcérskou spoločnosťou Deutsche Telekom T-Systems na vývoj globálneho systému očkovacích pasov ktoré budú môcť byť použité, ako súčasť budúcich očkovacích kampaní.

Tento systém bude univerzálny, povinný, nadnárodný a prevádzkovaný nevolenými byrokratmi!

Rozhodovať ohľadom riadenia pandémie, ktorú vyhlásia na základe „vlastného“ uváženia majú nevolení byrokrati – platení súkromným sektorom? A kto vlastne sú títo byrokrati?

Etiópske ministerstvo zahraničných vecí vyzvalo Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), aby vyšetrila svojho šéfa za podporu teroristických povstaleckých síl bojujúcich proti etiópskej vláde (kde je pravda sa zvyčajne spoločnosť dozvie až po rokoch, tak tomu bolo ohľadom Vietnamu, Iraku, Juhoslávie…). Ale po rokoch, môže byť polovica svetovej populácie „dobrovoľne“ napichaná ďalšími experimentálnymi očkovacími látkami, na základe kontroverzných rozhodnutí od kontroverzných byrokratov.

Petícia na zastavenie globálnej zmluvy WHO TU. V petíci sa uvádza, že bude predložená hlavám štátov každej signatárskej krajiny, ktorá získa viac ako 10 000 podpisov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Releated

Prelomové rozhodnutie: Sudca rozhodol, že výrobca Remdesiviru nie je chránený zákonom

V prelomovom rozhodnutí sudca v Michigane rozhodol, že výrobca liekov a nemocnica nie sú chránení zákonom PREP-Act. Zákon PREP-Act chráni výrobcov, nemocnice, lekárov v čase mimoriadnej situácie pred zodpovednosťou v prípade, ak podaním liečiva dôjde k zdravotnej ujme.   Tento prípad otvára priestor pre ďalšie žaloby týkajúce sa zdravotnej ujmy vzniknutej po podaní Remdesiviru. Kauza sa týka muža, […]

Rozhodol som!

Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, generálny riaditeľ WHO, v sobotu (23.7.2022) zrušil skupinu poradcov, ktorí nedokázali dospieť ku konsenzu (schválenie, súhlas, zhoda) , a vyhlásil „núdzovú situáciu v oblasti verejného zdravia medzinárodného významu“, toto označenie používa WHO pri Covid-19. Bolo to prvýkrát čo generálny riaditeľ WHO obišiel poradný tím aby vyhlásil stav núdze! „Máme epidémiu, ktorá […]