Nájdete nás na telegram odysee

Je konflikt záujmov akceptovateľný?

Je vôbec možné, že osoby, ktoré poberali finančné dary a rôzne benefity od výrobcov vakcín zastávajú pozície z ktorých majú vplyv na pandemické opatrenia? Ako Jarčuška, Krčmery, Pavelka, Jeseňák, Hudečková, Prokopová… (Možno si Slováci už zvykli, že to nie je nič nezvyčajné keď nejaká osôbka v konflikte záujmov zastáva post ministra zdravotníctva, ako Rudolf Zajac – Gorila, Uhliarik prezývaný pentliarik, Kalavská ktorej manžel pracoval na vysokom poste pre firmu Pfizer…) Jediná cesta podľa nich je vakcína, čo tvrdia už od marca 2020pritom prvú podmienečnú registráciu dostali vakcíny až v decembri 2020, ale ešte pred jej podmienečnou registráciou vedeli, že bude účinná a bude to jediná cesta ako sa zbaviť obmedzení, ktoré sami navrhovali.

Prečo ich nezaujíma v akom stave sú nemocnice, prečo neapelujú na posilnenie lôžok, posilnenie personálu? Prečo sa nezaujímajú o prevenciu, posilňovanie imunity, účinnú liečbu ktorá je, ale vymýšľajú všemožné nátlakové spôsoby, ako čo v najväčšom počte dotlačiť ľudí k očkovaniu? Prečo ignorujú účinne protokoly, ktoré dokázali zachrániť množstvo ľudí a pri ich včasnom nasadení je veľká pravdepodobnosť vyliečenia? Prečo ignorujú jasné signály, viď Izrael a Egypt susediace štáty

Prvý graf percentuálna zaočkovanosť, druhý graf počet pozitívnych, tretí graf úmrtnosť. Izrael veľká zaočkovanosť, viac pozitívnych, viac úmrtí v rôznych vlnách. Egypt nízka zaočkovanosť, menej pozitívnych, menej mŕtvych, hromadne sa používa ivermektín.

Je na Slovensku konflikt záujmov akceptovateľný, obzvlášť ak ide o zdravie? Čo robí opozícia, prečo nepodáva podnety na odvolanie ľudí v konflikte záujmov? Prečo nerozprúdi verejnú debatu? Prečo neinformuje ľudí formou tlače, jednoduchou pochopiteľnou formou, výňatkami zo serióznych štúdii o rúškach, respirátoroch, účinných liečiv, liečebných protokolov s názvom štúdie, číslom pod ktorým sa dá vyhľadať ak by mal niekto záujem si to preveriť. Je to problém?

Ďakujeme všetkým čestným lekárom, ktorí riskujú svoju kariéru, aktivistom, všetkým tým, ktorí svoj voľný čas venovali informovaniu svojich spoluobčanov aj napriek tomu, že museli veľa krát strpieť nadávky všemožného druhu. Mnohí už precitli, žiaľ čas sa vrátiť nedá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Releated

Drahí rodáci, krásne a veselé Vianoce

Drahí rodáci prajeme vám krásne a veselé Vianoce, nech ste obklopení láskou a harmóniou v kruhu najbližších a najmilších.  Hľadajme v sebe to dobré, hľadajme čo nás spája, nie rozdeľuje. Vážme si jeden druhého, vážme a bráňme si slobodu, majme odvahu hovoriť pravdu, vážme a bráňme si mier. Je zbytočné hovoriť veľa a pritom nepovedať nič, veď to poznáme […]