Nájdete nás na telegram odysee

OČKOVANIE VERSUS PREKONANIE, čo poskytuje väčšiu ochranu?

Nová štúdia: Prekonanie ochorenia poskytuje kvalitnejšie a trvácnejšie protilátky, ako očkovanie.

Ďalšia štúdia potvrdila to, čo mnohí lekári tvrdili už v začiatkoch pandémie vychádzajúc zo starších štúdií, o T bunkovej imunite nehovoriac.

V štúdii boli pozorovaní jedinci, ktorí ochorenie prekonali, a dvakrát očkovaní s očkovacou látkou Pfizer.

Vedci počas ročného pozorovania zistili: U dvakrát očkovaných látkou Pfizer, bol v začiatkoch po očkovaní počet protilátok vyšší v porovnaní s tými, čo ochorenie prekonali prirodzenou cestou.

Avšak časom, bolo u zaočkovaných pozorované výrazné klesanie počtu protilátok. U tých čo ochorenie prekonali prirodzenou cestou sa kvalita protilátok zvyšovala.

Konštatovanie vedcov: Teraz, keď je väčšina ľudí v Izraeli zaočkovaná, je oveľa ťažšie urobiť akúkoľvek novú štúdiu o nikdy neočkovaných jedincoch. Takže, keď zaočkujeme celý svet nebude s čím porovnávať, nebolo by to super výhodné pre farmafirmy?

Rapídne znižovanie protilátok po očkovaní bolo pozorované v Českej republike ešte minulý rok a to po pár mesiacoch po očkovaní.

Testovanie – karanténa v ktorej množstvo ľudí od rána do večera pozeralo televíziu, počúvalo rádio… a boli tak vystavení ešte intenzívnejšej kampani šírenia strachu.

V strese sa utiekali k záchrannému kolesu – vakcíne, ktoré im ako jediné možné riešenie podhodili mienkotvorné média, politici a špecifický druh odborníkov.

Na prevenciu a včasnú liečbu sa „zabudlo“. Dokonca: „Terapeutický manažment pacientov s COVID-19” zverejnený na stránke MZ SR  26.10.2020 odporúčal:  Pacientov ktorí nie sú hospitalizovaní nechať bez antivírusovej, alebo imunomodulačnej – imunitu posilňujúcej liečby.

Pritom ďalšia štúdia zverejnená vo februári 2022 „Predinfekčný nedostatok vitamínu D je spojený so zvýšenou závažnosťou ochorenia a úmrtnosťou u hospitalizovaných pacientov s COVID-19“ potvrdila to, čo niektorí lekári tvrdili už dávno (vychádzali zo starších štúdií).

Takže žiadne imunitu posilňujúce doplnky, žiadna liečba! V prípade pozitívneho testu – ktorý ani nebol na takéto testovanie určený – čakať v karanténe pod vplyvom médií a šírenia strachu na to, či ochorenie prepukne a potom šup do nemocnice… štatistika úmrtí hovorí za všetko. Chamtivosť robí z ľudí doslova BEŠTIE.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Releated

Rodák informuje

Pripravujeme sériu informačníkov, prvé vydanie je dokončené (hárok A3 preložený na polovicu). V prípade záujmu je možné ho stiahnuť, nechať vytlačiť a informovať svoje okolie. V prípade záujmu nás môžete podporiť. V rámci našich možností dáme niekoľko kusov vytlačiť a v spolupráci s ľuďmi, ktorí nám prisľúbili v tomto smere pomoc budeme roznášať. Na poslednej […]

Človek

Sú ľudia, ktorí sa považujú za výnimočných a nenahraditeľných, a sú ľudia, ktorí sa za výnimočných nepovažujú ale ich prínos pre spoločnosť je vskutku výnimočný – jedným z nich je aj MUDr. Ján Lakota, CSc. V roku 1992 spoločne s MUDr. Petrom Fuchsbergerom, CSc. založili jedno z najvýznamnejších pracovísk svojho druhu na Slovensku v ktorom sa vykonávajú transplantácie krvotvorných […]