Nájdete nás na telegram odysee

OČKOVANIE VERSUS PREKONANIE, čo poskytuje väčšiu ochranu?

Nová štúdia: Prekonanie ochorenia poskytuje kvalitnejšie a trvácnejšie protilátky, ako očkovanie.

Ďalšia štúdia potvrdila to, čo mnohí lekári tvrdili už v začiatkoch pandémie vychádzajúc zo starších štúdií, o T bunkovej imunite nehovoriac.

V štúdii boli pozorovaní jedinci, ktorí ochorenie prekonali, a dvakrát očkovaní s očkovacou látkou Pfizer.

Vedci počas ročného pozorovania zistili: U dvakrát očkovaných látkou Pfizer, bol v začiatkoch po očkovaní počet protilátok vyšší v porovnaní s tými, čo ochorenie prekonali prirodzenou cestou.

Avšak časom, bolo u zaočkovaných pozorované výrazné klesanie počtu protilátok. U tých čo ochorenie prekonali prirodzenou cestou sa kvalita protilátok zvyšovala.

Konštatovanie vedcov: Teraz, keď je väčšina ľudí v Izraeli zaočkovaná, je oveľa ťažšie urobiť akúkoľvek novú štúdiu o nikdy neočkovaných jedincoch. Takže, keď zaočkujeme celý svet nebude s čím porovnávať, nebolo by to super výhodné pre farmafirmy?

Rapídne znižovanie protilátok po očkovaní bolo pozorované v Českej republike ešte minulý rok a to po pár mesiacoch po očkovaní.

Testovanie – karanténa v ktorej množstvo ľudí od rána do večera pozeralo televíziu, počúvalo rádio… a boli tak vystavení ešte intenzívnejšej kampani šírenia strachu.

V strese sa utiekali k záchrannému kolesu – vakcíne, ktoré im ako jediné možné riešenie podhodili mienkotvorné média, politici a špecifický druh odborníkov.

Na prevenciu a včasnú liečbu sa „zabudlo“. Dokonca: „Terapeutický manažment pacientov s COVID-19” zverejnený na stránke MZ SR  26.10.2020 odporúčal:  Pacientov ktorí nie sú hospitalizovaní nechať bez antivírusovej, alebo imunomodulačnej – imunitu posilňujúcej liečby.

Pritom ďalšia štúdia zverejnená vo februári 2022 „Predinfekčný nedostatok vitamínu D je spojený so zvýšenou závažnosťou ochorenia a úmrtnosťou u hospitalizovaných pacientov s COVID-19“ potvrdila to, čo niektorí lekári tvrdili už dávno (vychádzali zo starších štúdií).

Takže žiadne imunitu posilňujúce doplnky, žiadna liečba! V prípade pozitívneho testu – ktorý ani nebol na takéto testovanie určený – čakať v karanténe pod vplyvom médií a šírenia strachu na to, či ochorenie prepukne a potom šup do nemocnice… štatistika úmrtí hovorí za všetko. Chamtivosť robí z ľudí doslova BEŠTIE.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Releated

Ďalšia experimentálna liečba?

20. júla 2022 – Ministerstvo zdravotníctva uzatvorilo zmluvu za 18 287 500,00 € s farmaceutickým gigantom Pfizer na nákup, v súčasnosti v štádiu klinického vývoja perorálne podávaného SARS-CoV2 3CL inhibítora proteázy PF-07321332 (nirmatrelvir), ktorý sa podáva spoločne s farmaceutickým prípravkom ritonavir. Liečiva s obsahom ritonaviru sa používajú na zlepšenie farmakokinetiky (vstrebanie absorpcia, rozloženie v tele…) […]

Rozhodol som!

Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, generálny riaditeľ WHO, v sobotu (23.7.2022) zrušil skupinu poradcov, ktorí nedokázali dospieť ku konsenzu (schválenie, súhlas, zhoda) , a vyhlásil „núdzovú situáciu v oblasti verejného zdravia medzinárodného významu“, toto označenie používa WHO pri Covid-19. Bolo to prvýkrát čo generálny riaditeľ WHO obišiel poradný tím aby vyhlásil stav núdze! „Máme epidémiu, ktorá […]