Nájdete nás na telegram odysee

Od odporúčaní k nariadeniam

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) sa pokúša o presadenie dokumentu globálneho dosahu „posilnenie prevencie, pripravenosti a reakcie na pandémiu“. Ústava WHO, ak ju teda jednotlivé štáty schvália, bude mať v prípade prírodných katastrof, alebo pandémii prednosť pred ústavami jednotlivých štátov. WHO môže zatiaľ len odporúčať, ak by došlo k schváleniu tejto dohody, môže nariaďovať.

WHO vytvorila medzivládny vyjednávací orgán, prvé zasadnutie sa uskutoční 1. marca 2022 (dohodnúť sa na spôsoboch práce a harmonogramoch), druhé 1. augusta 2022 (na prerokovanie pokroku na pracovnom návrhu). Bude tiež organizovať stretnutia, aby informovala o svojich rokovaniach; predložiť správu o pokroku na 76. Svetovom zdravotníckom zhromaždení v roku 2023; a predloží svoj výsledok na posúdenie 77. svetovému zdravotníckemu zhromaždeniu v roku 2024.

„Pandémia COVID-19 objasnila mnohé nedostatky v globálnom systéme ochrany ľudí pred pandémiami: najzraniteľnejších ľudí, ktorí sú bez vakcín“… Ale zároveň sme videli inšpiratívne demonštrácie vedeckej a politickej spolupráce, od rýchleho vývoja vakcín až po dnešný záväzok krajín vyjednať globálnu dohodu, ktorá pomôže udržať budúce generácie bezpečnejšie pred dopadmi pandémií.“

Čo vieme o WHO a kto financuje WHO?

Prasacia chrípka: Tri týždne pred vyhlásením pandémie prasacej chrípky, sa 30 vysokých predstaviteľov farmaceutických spoločností stretlo v sídle WHO s generálnym riaditeľom WHO a generálnym tajomníkom OSN. Kampaň šírenia strachu, vedci a lekári prepojený na farmafirmy, za vedľajšie účinky vakcín prevzali zodpovednosť jednotlive štáty… Množstvo odborníkov poukazovalo na fakt, že tzv. Prasacia chrípka je slabšia, ako bežná sezónna chrípka – mali pravdu!

Prispievatelia na chod WHO: Nadácia Billa a Melindy Gates (najväčší prispievateľ), GAVI – The Vaccine Aliance (zakladajúci člen GAVI: Nadácia Billa a Melindy Gates), Rotary international (známy rotariáni na Slovensku Martin Kluss, Ivan Korčok)… 80% financií na chod WHO pochádza zo súkromného sektora „Čí chlieb ješ, toho pieseň spievaj“

Pfizer má problém: Americká lieková agentúra (FDA) požiadala texaského sudcu, aby posunul termín zverejnenia prvého mesačného zväzku 55 000 strán o očkovacej látke Pfizer proti covid-19.

Whistleblowerka (informátorka) Brook Jackson, bývala zamestnankyňa firmy Ventavia pre dohľad nad klinickými skúškami, podala sťažnosť na firmy Pfizer, Ventavia a ICON americkej vláde. Rok bez reakcie.

Nedávno podala v Texase súdnu žalobu na spomínané tri subjekty, Brook Jackson podporili aj ďalší zamestnanci firmy, ktorí doplnili svedectvá a dôkazy, ako sa manipulovalo s dátami počas klinických skúšok. Pravdepodobne už v blízkej dobe zistíme, na základe akých dát dostali experimentálne očkovacie látky povolenie na núdzové použitie. Môže to byť problém nielen farmafiriem, ale aj politikov a všetkých čo nátlakovo, zavádzaním, prekrúcaním popieraním doterajších vedeckých poznatkov o imunite… tlačili ľudí do očkovania týmito experimentálnymi látkami.

Pfizer dopĺňal štvrťročné správy pre investorov, investori môžu očakávať pokles akcií spoločnosti Pfizer.

WHO „chce“ nariaďovať štátom, čo majú robiť v prípade pandémie, ktorú vyhlásia. Zo skúsenosti sa dá predpokladať, že jediné riešenie bude očkovacia látka, hoc schválená na núdzové použitie, bez dokončených klinických skúšok, bez ručenia výrobcov, bez zverejnenia zmlúv… Buď podstúpiš vakcináciu, alebo Ťa zničíme. Prirodzená imunita „neexistuje“ je to „prežitok.“ Posledné slovo majú občania, je len na nich či sa nechajú naďalej klamať, zastrašovať alebo vydierať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Releated

OČKOVANIE VERSUS PREKONANIE, čo poskytuje väčšiu ochranu?

Nová štúdia: Prekonanie ochorenia poskytuje kvalitnejšie a trvácnejšie protilátky, ako očkovanie. Ďalšia štúdia potvrdila to, čo mnohí lekári tvrdili už v začiatkoch pandémie vychádzajúc zo starších štúdií, o T bunkovej imunite nehovoriac. V štúdii boli pozorovaní jedinci, ktorí ochorenie prekonali, a dvakrát očkovaní s očkovacou látkou Pfizer. Vedci počas ročného pozorovania zistili: U dvakrát očkovaných látkou Pfizer, bol v začiatkoch po […]

Predovšetkým neškodiť

30. januára 2020 Svetová zdravotnícka organizácia vyhlásila mimoriadnu udalosť verejného zdravia a 11. marca 2020 bola organizáciou vyhlásená pandémia COVID – 19. Na Slovensku sa prvý prípad objavil 6. marca 2020… Vírus sa najčastejšie šíri blízkym fyzickým kontaktom. Šíri sa vzduchom, predovšetkým malými kvapôčkami alebo aerosólmi, keď infikovaná osoba dýcha, kašle, kýcha alebo rozpráva… Toľko […]