Nájdete nás na telegram odysee

Od odporúčaní k nariadeniam

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) sa pokúša o presadenie dokumentu globálneho dosahu „posilnenie prevencie, pripravenosti a reakcie na pandémiu“. Ústava WHO, ak ju teda jednotlivé štáty schvália, bude mať v prípade prírodných katastrof, alebo pandémii prednosť pred ústavami jednotlivých štátov. WHO môže zatiaľ len odporúčať, ak by došlo k schváleniu tejto dohody, môže nariaďovať.

WHO vytvorila medzivládny vyjednávací orgán, prvé zasadnutie sa uskutoční 1. marca 2022 (dohodnúť sa na spôsoboch práce a harmonogramoch), druhé 1. augusta 2022 (na prerokovanie pokroku na pracovnom návrhu). Bude tiež organizovať stretnutia, aby informovala o svojich rokovaniach; predložiť správu o pokroku na 76. Svetovom zdravotníckom zhromaždení v roku 2023; a predloží svoj výsledok na posúdenie 77. svetovému zdravotníckemu zhromaždeniu v roku 2024.

„Pandémia COVID-19 objasnila mnohé nedostatky v globálnom systéme ochrany ľudí pred pandémiami: najzraniteľnejších ľudí, ktorí sú bez vakcín“… Ale zároveň sme videli inšpiratívne demonštrácie vedeckej a politickej spolupráce, od rýchleho vývoja vakcín až po dnešný záväzok krajín vyjednať globálnu dohodu, ktorá pomôže udržať budúce generácie bezpečnejšie pred dopadmi pandémií.“

Čo vieme o WHO a kto financuje WHO?

Prasacia chrípka: Tri týždne pred vyhlásením pandémie prasacej chrípky, sa 30 vysokých predstaviteľov farmaceutických spoločností stretlo v sídle WHO s generálnym riaditeľom WHO a generálnym tajomníkom OSN. Kampaň šírenia strachu, vedci a lekári prepojený na farmafirmy, za vedľajšie účinky vakcín prevzali zodpovednosť jednotlive štáty… Množstvo odborníkov poukazovalo na fakt, že tzv. Prasacia chrípka je slabšia, ako bežná sezónna chrípka – mali pravdu!

Prispievatelia na chod WHO: Nadácia Billa a Melindy Gates (najväčší prispievateľ), GAVI – The Vaccine Aliance (zakladajúci člen GAVI: Nadácia Billa a Melindy Gates), Rotary international (známy rotariáni na Slovensku Martin Kluss, Ivan Korčok)… 80% financií na chod WHO pochádza zo súkromného sektora „Čí chlieb ješ, toho pieseň spievaj“

Pfizer má problém: Americká lieková agentúra (FDA) požiadala texaského sudcu, aby posunul termín zverejnenia prvého mesačného zväzku 55 000 strán o očkovacej látke Pfizer proti covid-19.

Whistleblowerka (informátorka) Brook Jackson, bývala zamestnankyňa firmy Ventavia pre dohľad nad klinickými skúškami, podala sťažnosť na firmy Pfizer, Ventavia a ICON americkej vláde. Rok bez reakcie.

Nedávno podala v Texase súdnu žalobu na spomínané tri subjekty, Brook Jackson podporili aj ďalší zamestnanci firmy, ktorí doplnili svedectvá a dôkazy, ako sa manipulovalo s dátami počas klinických skúšok. Pravdepodobne už v blízkej dobe zistíme, na základe akých dát dostali experimentálne očkovacie látky povolenie na núdzové použitie. Môže to byť problém nielen farmafiriem, ale aj politikov a všetkých čo nátlakovo, zavádzaním, prekrúcaním popieraním doterajších vedeckých poznatkov o imunite… tlačili ľudí do očkovania týmito experimentálnymi látkami.

Pfizer dopĺňal štvrťročné správy pre investorov, investori môžu očakávať pokles akcií spoločnosti Pfizer.

WHO „chce“ nariaďovať štátom, čo majú robiť v prípade pandémie, ktorú vyhlásia. Zo skúsenosti sa dá predpokladať, že jediné riešenie bude očkovacia látka, hoc schválená na núdzové použitie, bez dokončených klinických skúšok, bez ručenia výrobcov, bez zverejnenia zmlúv… Buď podstúpiš vakcináciu, alebo Ťa zničíme. Prirodzená imunita „neexistuje“ je to „prežitok.“ Posledné slovo majú občania, je len na nich či sa nechajú naďalej klamať, zastrašovať alebo vydierať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Releated

Počet prípadov rakoviny je na vzostupe, môže to byť ešte horšie?

Množia sa prípady náhleho vzniku rakoviny, ktorá sa začala nazývať turborakovina – náhly výskyt rakoviny s rýchlym postupom, či už u zdravých ľudí alebo ľudí, ktorý sa z rakoviny vyliečil a nečakane sa im vrátila. Spája sa to s očkovaním proti ochoreniu COVID-19. Zdanlivo nesúvisiaca štúdia poukázala na niečo mimoriadne. Päťtýždňové myší, boli použité na experiment zameraný na vytvorenie myšieho […]

Prelomové rozhodnutie: Sudca rozhodol, že výrobca Remdesiviru nie je chránený zákonom

V prelomovom rozhodnutí sudca v Michigane rozhodol, že výrobca liekov a nemocnica nie sú chránení zákonom PREP-Act. Zákon PREP-Act chráni výrobcov, nemocnice, lekárov v čase mimoriadnej situácie pred zodpovednosťou v prípade, ak podaním liečiva dôjde k zdravotnej ujme.   Tento prípad otvára priestor pre ďalšie žaloby týkajúce sa zdravotnej ujmy vzniknutej po podaní Remdesiviru. Kauza sa týka muža, […]